Стига да не са прекалено високи, стават.
Но аз никога няма да сложа, освен ако не ми се налага.
Неприятно ми е ходя с тях.
Ехх колко токове съм чупила като малка, когато си мислех че ще приличам на “каките” ако ги нося..
Еми.. аз не нося такиз… най вече, защото са страшно неудобни и не ми харесват… според мен са за ниски хора с къси крака и по този начин се опитват да си прикрият недостатъците
Обичам да нося високи обувки. Свикнала съм с тях до такава степен, че когато ми се наложи да обуя нещо ниско, сякаш стъпвам на пети и получавам мускулна треска от усилието да стъпвам правилно.
Поговорките винаги са оправдани, но който може, го може. За мен е мисия сложна и високото токче свързвам със специален повод и тоалет. Възхищавам се на красиви крака+гъвкава походка+умерено висок ток
Високите токове са подходящи за срещи и по-точно за пфициални случаи, но не е хубаво да се носят постоянно, защото изкривяват стапалото, а от там изкривяват и цялата структура на тялото, но за официални случаи не са лоши.
Обожавам високите обувките, но са доста неудобни за ходене и затова не нося често. Ужасно е да не можеш да си свиеш стъпалото когато правиш крачки, набива се възглавничката на ходилото, клатушкаш се когато токчетата са прекалино тънки, но са адски секси.
Ами аз например само високи токчета нося, не е много удобно всеки път, ама работа какво да се прави.
Високата и елегантна обувка съчетана с фин глезен и походка каквато само една жена може да изтанцува, (ееееех жалко за жените които ходят по цвички) аз ходя само и винаги най-малко на 8 см. Вярвайте ми нито са неудобни нито пречат, напротив след тях е фурор..
Еми когато излизаш на среща или някъде официално облечена е мн хубаво, но постоянното им носене може да доведе до трайно изкривяване на цялата структура на тялото.
Неудобнички са, но пък много ми тичат. Като спретнеме некое мачле с приятели винаги съм с обувки на висок ток, страхотен външен фалц се получава::)
Че като видя деформирани крака… Дреме ми с кви обувки ходи тая. Един хубав нормален женски крак в износена кубинка е 100 пъти по- хубав от някой изкривен израстък в марково токче…